Dünyanın telekomünikasyon devi OPPO, yeni modeli Reno3 Serisi’nin tanıtımında Acun Ilıcalı ile iş birliği gerçekleştiriyor. Acun Ilıcalı, “Hayatım Benim Koleksiyonum” diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin üstün fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor
OPPO’nun yeni kampanyası, modern insanların birer “dijital koleksiyoner” olma fikrine dayanıyor. İnsanlar çektikleri fotoğraflarla, kaydettikleri videolarla sadece anı biriktirmiyorlar, aynı zamanda kendi koleksiyonlarını oluşturuyorlar.
Acun Ilıcalı, kızlarıyla kamera karşısında.
Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin reklam filminin finalinde ise bizi bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı, kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçiyor. Acun’u ve kızlarını birlikte dans ederken ve eğlenceli videolar çekerken görüyoruz.
Yeni Oppo Reno3 Serisi
48 MP 4’lü arka kamera ve toplamda 108 megapiksellik görüntü kalitesi sağlayan OPPO Reno 3 Serisi, net fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor. 7,7 milimetrelik inceliği ve 171 gr ağırlığa sahip modern bir tasarım sunuyor.
Yeni OPPO Reno 3 Pro, net bir çekimden daha fazlasını vaat ediyor.
Hayatım Benim Koleksiyonum ile yeni bir dönem.
1 Nisan 2020’den beri OPPO’ya entegre iletişim hizmeti veren Karbonat Ajans tarafından hayata geçirilen Hayatım Benim Koleksiyonum kampanyasıyla, Türkiye’deki iletişim çalışmalarında yepyeni bir döneme giriliyor. Kampanya, tüm kanallarda aynı anda yayınlanan reklam filmiyle başlıyor. Televizyon, dijital, açıkhava ve sosyal medya mecralarında bütün yıla yayılmış 360 derecelik iletişim stratejisi ile boy gösteriyor.
Kala Film’den Turgut Akaçık’ın yönetmenliğinde gerçekleşen Hayatım Benim Koleksiyonum reklamının çekimleri üç günde, 7 farklı mekânda, sosyal mesafe kurallarına azami şekilde dikkat edilerek tamamlandı. Reklamda kullanılan jingle ise sadece bir reklam müziği olarak değil, başlı başına bir şarkı olması için düşünüldü ve bestelendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here